A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #94746
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ákos: a Serbetli az! 😉

    , Hozzászólás ID: #94747
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Keishor írta korábban:
    Nembaj most már megvárom azt a pár napot,akkor remélhetőleg hoznak új ízeket. Amúgy meg elég vicces hogy a Szultánkincseiből hozatják a dohányt meg a Shiazot.

    És egy 50 grammos Waha kétalma 1400(!) Ft. Vidéken ez már csak így megy. (bocs az offért)

    Azért ez gáz, mivel jövedéki adós termék. Amúgy a Waha-t sztem nem onnan hozatják. 🙂 Mindenesetre az árának fixnek kéne lennie…

    , Hozzászólás ID: #94748
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341

    Valaki a vizipipa.eu csapatából választ tudna adni arra a kérdésemre, hogy mikorra tervezitek a Shiazo reklámvideó eredményhirdetését ? 21.-ére volt kitűzve az időpont, aztán ennek a hétnek az elejére.. Elég sokat dolgoztunk a videóval, és nem szeretnénk ha el lenne sunnyogva a dolog.. :/

    , Hozzászólás ID: #94749
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Nem hiszem, hogy el lenne sunnyogva. Csak mindenki időhiányban szenved.

    , Hozzászólás ID: #94750
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341

    Értem. Tudnátok mondani egy konkrét időpontot, hogy ne várjunk feleslegesen ?

    , Hozzászólás ID: #94751
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sYska/!/ írta korábban:
    Ákos: a Serbetli az! 😉

    Bocsánat a Serbetlit kifelejtettem!

    Köszi a kiigazítást!

    , Hozzászólás ID: #94752
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Minden érettségizőnek sok sikert a jövőhéthez, plusz a választott tételhez ami nekünk 16.-án lesz. Hihetetlen hogy milyen gyorsan eltelt 4 év.

    , Hozzászólás ID: #94753
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Jut eszembe, nem tudja valamelyikőtök hogy hogyan zajlik, a rendőrségi : orvosi illetve pszichológia teszt? Csak mert június 1. mehetek rá. Jó tudom hogy a Google a barátom, csak mégis hátha valaki volt már, és akkor leírhatná tapasztalatait. Hogy mégis hogyan zajlik. 😀

    , Hozzászólás ID: #94754
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    WaZza írta korábban:
    Minden érettségizőnek sok sikert a jövőhéthez, plusz a választott tételhez ami nekünk 16.-án lesz. Hihetetlen hogy milyen gyorsan eltelt 4 év.

    Gratulálok és sok sikert! Akkor én mit mondjak? Én 5 év után ballagtam le, és még egy 6. technikusi éven is maradok pluszban, és egyszer sem buktam meg. 😀 Legkorábban 21 éves koromra kerülök egyetemre.

    , Hozzászólás ID: #94755
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104
    James írta korábban:
    WaZza írta korábban:
    Minden érettségizőnek sok sikert a jövőhéthez, plusz a választott tételhez ami nekünk 16.-án lesz. Hihetetlen hogy milyen gyorsan eltelt 4 év.

    Gratulálok és sok sikert! Akkor én mit mondjak? Én 5 év után ballagtam le, és még egy 6. technikusi éven is maradok pluszban, és egyszer sem buktam meg. 😀 Legkorábban 21 éves koromra kerülök egyetemre.

    Jól hangzik, bár engem jelenleg nem nagyon foglalkoztat, ez a főiskola/egyetem dolog. 😀 Megpróbálkozom ezzel a 2éves rendészetivel, és ha felvesznek és sikerül elvégezni még akár a főiskola is szóba jöhet. Viszont ha nem jönne össze a dolog, akkor marad a B terv. :intello:

    , Hozzászólás ID: #94756
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250
    sYska/!/ írta korábban:
    Már egy ideje készülnek a háttérben, több tesztsorozat után most úgy látszik a végleges széria már igen közel van, így megnyitom a témáját.

    Jelenleg két változat lesz kész:

    – Medium phunnel: Tangiers olcsóbb, de teljes mértékben ugyanolyan jól használható, minimálisan eltérő anyaggal (agyag keverékkel) készül. Ára jóval a Tangiers alatt lesz!

    – Mini phunnel: Az HJ Alien mini Phunnel szinte tökéletes másolata! Magassága picivel (2-3mm) kisebb, de ez nem befolyásol semmit. Ára nagyon kedvező lesz, az eredeti Alien árának kis része lesz csupán!

    Megjelenés: 1 hónapos tesztelés következik, majd utána 1-2 hónapos gyártás.

    Korlátozott számban lesz csak elérhető, mivel kézzel készülnek, nem sablongyártással. Így sokkal vastagabb, erősebb, masszívabb és jobb hővezető tulajdonságuk lesz. 🙂

    Egy kis kedélyborzolásként, (főleg ákoska kedélyeinek borzolásáért :diable: ) felteszek pár fotót. 🙂

    Mi történt itt?Ennyire/ekkora fellendülést nem láttam még itt Mo-n.Persze ennek nagyon örülök/örülünk.Nemsokára saját szívócsövünk, szenünk, vízipipánk is lesz?Saját dohány, magyar kerámia, több fajta is, és egymást verik minőségben, árban ami nem kis teljesítmény ennyi idő alatt, sőt csak ismételni tudom önmagam , hogy nagyon örülök és csak így tovább, minél több magyar minőségi terméket akarok/akarunk!!!!Gratulálok hozzá a magyar kis vízipipás közösségünknek és külön grat sYskának és Julionak!!

    , Hozzászólás ID: #94757
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Gurmand, sok tömés 2alma, több mint 300 fotó. 😀

    , Hozzászólás ID: #94758
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    sYska/!/ írta korábban:
    Gurmand, sok tömés 2alma, több mint 300 fotó. 😀

    Nálam ugyanez, -fotók, + leöntött gatya :rougefaché: , + Dupla szülcsinapcsi torta, na meg sörcik és wiszkyk.

    , Hozzászólás ID: #94759
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295

    Akarom azokat a képeket 😀

    , Hozzászólás ID: #94760
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    .Kiki. írta korábban:
    Akarom azokat a képeket 😀

    Énisénis!

    , Hozzászólás ID: #94761
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Nagyon megnézném én is, ha lehet! 😛 :diable:

    , Hozzászólás ID: #94762
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556

    “Kerámiát nem az eredetit használom, mert az lapos viszont nagyobb az átmérője, de abba nem sok dohány fért :S Van egy mélyített kerámiám, azt használom, bár annak kisebb az átmérője. A kerámiával lehet a probléma? Eddig nem volt baj vele…persze kapart a dohány is egy idő után, de kinek nem?”

    Nekem nem szokott kaparni szinte soha inkább picivel kevesebb füstöt csikarok ki belőle de az íze legyen már jó. Azért pipázik az ember. Nekem sincsenek túl jó tapasztalataim a sima egyiptomival. Phunnel vagy vortex!!!… most hogy jelennek meg az olcsóbb de jó minőségű változatok szerezz be egyet!

    , Hozzászólás ID: #94763
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103

    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hol lehet kapni Magyarországon AF dohányt? Ha lehet, hol?

    Lehetőleg friss legyen! És mennyi az ára?

    , Hozzászólás ID: #94764
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    beriking írta korábban:
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hol lehet kapni Magyarországon AF dohányt? Ha lehet, hol?

    Lehetőleg friss legyen! És mennyi az ára?

    Szia.

    Jelenleg nem kapható Magyarországon friss AF dohány, ugyanis senki nem importálja. Vannak boltok, ahol nagy ritkán feltűnik egy-egy darab, de általában azok már régen lejártak, ezért a minőségük is pocsék.

    Hogyha friss dohányt szeretnél vásárolni, akkor arra az egyre mindenképp érdemes odafigyelni, hogy mivel a vízipipa dohány is a jövedéki termékek közé tartozik, ezért csak a zárjeggyel ellátott dohányok lehetnek a frissek, amin nincs, azok nagy valószínűséggel elég régiek. Ha még a lejárati dátum sem szerepel rajtuk, akkor meg pláne 🙂

    , Hozzászólás ID: #94765
    snake
    Felhasználó
    Snake
    • Hozzászólás: 144
    krampi írta korábban:
    beriking írta korábban:
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hol lehet kapni Magyarországon AF dohányt? Ha lehet, hol?

    Lehetőleg friss legyen! És mennyi az ára?

    Szia.

    Jelenleg nem kapható Magyarországon friss AF dohány, ugyanis senki nem importálja. Vannak boltok, ahol nagy ritkán feltűnik egy-egy darab, de általában azok már régen lejártak, ezért a minőségük is pocsék.

    Hogyha friss dohányt szeretnél vásárolni, akkor arra az egyre mindenképp érdemes odafigyelni, hogy mivel a vízipipa dohány is a jövedéki termékek közé tartozik, ezért csak a zárjeggyel ellátott dohányok lehetnek a frissek, amin nincs, azok nagy valószínűséggel elég régiek. Ha még a lejárati dátum sem szerepel rajtuk, akkor meg pláne 🙂

    khmm..khmmm..

    , Hozzászólás ID: #94766
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    krampi írta korábban:
    beriking írta korábban:
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hol lehet kapni Magyarországon AF dohányt? Ha lehet, hol?

    Lehetőleg friss legyen! És mennyi az ára?

    Szia.

    Jelenleg nem kapható Magyarországon friss AF dohány, ugyanis senki nem importálja. Vannak boltok, ahol nagy ritkán feltűnik egy-egy darab, de általában azok már régen lejártak, ezért a minőségük is pocsék.

    Hogyha friss dohányt szeretnél vásárolni, akkor arra az egyre mindenképp érdemes odafigyelni, hogy mivel a vízipipa dohány is a jövedéki termékek közé tartozik, ezért csak a zárjeggyel ellátott dohányok lehetnek a frissek, amin nincs, azok nagy valószínűséggel elég régiek. Ha még a lejárati dátum sem szerepel rajtuk, akkor meg pláne 🙂

    Igen, a zárjegyes dologra én is gondoltam, csak reméltem, ír valaki, hogy most jött új, friss szállítmány lehet jönni venni. 😀

    Mellesleg köszönöm a gyors választ! : )

    Üdv!

    , Hozzászólás ID: #94767
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Snake!

    Megfáztál? 😀

    Amit krampi írt, teljesen helytálló, úgy gondolom. Hivatalosan boltban nem kapható friss AF dohány.Azt a kutyulékot, amit egy bizonyos helyen árulnak “friss” ként, sem AF-nek, sem frissnek nem nevezném.

    , Hozzászólás ID: #94768
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341
    beriking írta korábban:
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hol lehet kapni Magyarországon AF dohányt? Ha lehet, hol?

    Lehetőleg friss legyen! És mennyi az ára?

    Árukból ítélve szerintem frissek lehetnek..

    , Hozzászólás ID: #94769
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    nEopht írta korábban:
    beriking írta korábban:
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hol lehet kapni Magyarországon AF dohányt? Ha lehet, hol?

    Lehetőleg friss legyen! És mennyi az ára?

    Árukból ítélve szerintem frissek lehetnek..

    Nem is tudtam, hogy webáruházon fentvannak!

    Köszönöm a segítséget!

    , Hozzászólás ID: #94770
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    nEopht írta korábban:
    beriking írta korábban:
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hol lehet kapni Magyarországon AF dohányt? Ha lehet, hol?

    Lehetőleg friss legyen! És mennyi az ára?

    Árukból ítélve szerintem frissek lehetnek..

    Nem erre a boiltra gondoltam, bár ez is kétséges, hogy mikori a termék.

    , Hozzászólás ID: #94771
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Snake írta korábban:
    krampi írta korábban:

    Szia.

    Jelenleg nem kapható Magyarországon friss AF dohány, ugyanis senki nem importálja. Vannak boltok, ahol nagy ritkán feltűnik egy-egy darab, de általában azok már régen lejártak, ezért a minőségük is pocsék.

    Hogyha friss dohányt szeretnél vásárolni, akkor arra az egyre mindenképp érdemes odafigyelni, hogy mivel a vízipipa dohány is a jövedéki termékek közé tartozik, ezért csak a zárjeggyel ellátott dohányok lehetnek a frissek, amin nincs, azok nagy valószínűséggel elég régiek. Ha még a lejárati dátum sem szerepel rajtuk, akkor meg pláne 🙂

    khmm..khmmm..

    Hallgatlak 🙂

    Nem elképzelhetetlen, hogy én is rosszul tudok valamit, szóval javíts ki kérlek.

    , Hozzászólás ID: #94772
    snake
    Felhasználó
    Snake
    • Hozzászólás: 144
    akoska60 írta korábban:
    Snake!

    Megfáztál? 😀

    Amit krampi írt, teljesen helytálló, úgy gondolom. Hivatalosan boltban nem kapható friss AF dohány.Azt a kutyulékot, amit egy bizonyos helyen árulnak “friss” ként, sem AF-nek, sem frissnek nem nevezném.

    Meg, kérlek.. nagyon…

    Általánosan helytálló, de nem 100%-ban. És nem szokásom lejárt af-et szívni, eredeti csomagolás, lejárat 2013. Mindenesetre maradjunk annyiban hogy nincs… De ha netalán valaki szemfüles és használható dohányra lel akkor vegye meg … Ellenben mindig nézzük meg mikor jár le…. stb..

    (és itt nyilván nem a szultán centerre gondolok)

    , Hozzászólás ID: #94773
    snake
    Felhasználó
    Snake
    • Hozzászólás: 144
    krampi írta korábban:
    Snake írta korábban:

    khmm..khmmm..

    Hallgatlak 🙂

    Nem elképzelhetetlen, hogy én is rosszul tudok valamit, szóval javíts ki kérlek.

    Hát én csak azt akarom ne jelentsük ki ilyen határozottan, ha valakinek szerencséje van, betévedhet olyan üzletbe ahol van friss af. De nagy általánosságban igazad van, én is csak egy üzletről tudok ahol van jó minőségű az egész országban. Viszont aki tapasztalatlan azt tényleg megtéveszthetik a többi üzletben..ahol már lejártak.. :S

    , Hozzászólás ID: #94774
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Snake írta korábban:
    akoska60 írta korábban:
    Snake!

    Megfáztál? 😀

    Amit krampi írt, teljesen helytálló, úgy gondolom. Hivatalosan boltban nem kapható friss AF dohány.Azt a kutyulékot, amit egy bizonyos helyen árulnak “friss” ként, sem AF-nek, sem frissnek nem nevezném.

    Meg, kérlek.. nagyon…

    Általánosan helytálló, de nem 100%-ban. És nem szokásom lejárt af-et szívni, eredeti csomagolás, lejárat 2013. Mindenesetre maradjunk annyiban hogy nincs… De ha netalán valaki szemfüles és használható dohányra lel akkor vegye meg … Ellenben mindig nézzük meg mikor jár le…. stb..

    (és itt nyilván nem a szultán centerre gondolok)

    Na így már értem a dolgot, és helyeslem is! 😉

    , Hozzászólás ID: #94775
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Snake írta korábban:
    krampi írta korábban:

    Hallgatlak 🙂

    Nem elképzelhetetlen, hogy én is rosszul tudok valamit, szóval javíts ki kérlek.

    Hát én csak azt akarom ne jelentsük ki ilyen határozottan, ha valakinek szerencséje van, betévedhet olyan üzletbe ahol van friss af. De nagy általánosságban igazad van, én is csak egy üzletről tudok ahol van jó minőségű az egész országban. Viszont aki tapasztalatlan azt tényleg megtéveszthetik a többi üzletben..ahol már lejártak.. :S

    Én arról írtam, hogy jelen pillanatban tudomásom szerint senki nem rendelkezik olyan engedéllyel, hogy legálisan hozhasson be AF dohányokat és azokat árulhassa. Így szerintem az az általános eset, hogy jelenleg nem kapható. Mindenesetre utána azt is írtam, hogy néhol fellelhető, de azoknak a nagy része sajnos régen lejárt (ergo egy része még friss). De az illegális dohányimporttal, mint olyannal nem hiszem, hogy mértékadó forrásként kéne számolni 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 12,631-12,660 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.